Petek İnşaat

                                                 

              PETEK  PLUS

     “ Konforlu ve Prestijli Yaşam Alanı “


 

YATIRIM  PROJESİ  İLE İLGİLİ ÖZET BİLGİLER

1.    Yatırımcı Kuruluşun

·        Adı: Gap Yapı Haf.San.ve Tic.Ltd.Şt

·        Adresi: Kurtuluş Mah.2014 Sok.Ülker Ap.No:1 D:1 K:1 Efeler/AYDIN

·        Telefonu: 0-532-6210983

·        Faksı:0-256-214 23 14

·        E-mail : petekkayamimarlik@gmail.com

 

2.    Yatırım Projesinin

·        Sektörü  : İnşaat -Konut

·        Adı : PETEK PLUS 

·        Yeri   : Aydın Merkez Mimar Sinan Mah. Kemer Mevkii

·        Başlama/Bitiş  Tarihi  : 15.12.2018 / 30.06.2020  

·      Diğer:  Petek İnşaatın Yeni Projesi PETEK PLUS ;

        “Hak ettiğiniz yerde yaşayın, zamanınız size kalsın.”

              Şirketimizin başlıca gayesi kurulduğu bölgede hızlı bir kentleşme sonucu ortaya çıkan çarpık, düzensiz yapılaşmanın önüne bir nebze de olsa geçerek daha düzenli ve huzurlu yaşam ortamları oluşturmaktır. Bu amaçlar çerçevesinde çalışma hayatına atılan firmamız 1986 yılında Proje Hizmetleri, İnşaat, Taahhütlük, Altyapı işleri hizmetlerini vermek amaçlarıyla Petek İnşaat, Petek Mimarlık ve Gap Yapı Ltd. Şti' ni kurarak, kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmış, bu faaliyetler ile çalışmalarını günümüze kadar devam ettirmiş, Petek Group adı altında şirketleri birleştirerek faaliyetlerine devam etmektedir. 

              Faaliyet alanı olarak başlıca Ege Bölgesi  ve çevresi olmak üzere yurt içinde inşaat taahhüt işleri gerçekleştirmiştir. Çalışmalarına devam eden firmamız, müşterilerinden gelen  isteğe karşılık verebilmek için çağdaş düşünen, dinamik ve yeniliklere açık bir kadroya sahip olmanın gerekli olduğu anlayışını benimsemiştir. Bu amaçla bünyesinde birçok atılımcı, deneyimli  mimar, mühendis ve teknik elemanı barındırmaktadır.

 

             Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre politikamız çerçevesinde daima optimum noktada birleştirmeyi başarmış ve başarının sırrının bu üç ana kriteri bir arada sunabilmek olduğu inancını hep muhafaza etmiştir.

    

                                         FARKIMIZ , YAPILARIMIZ

       

             Şirketimiz, taahhüdünde bulunan işleri zamanında ve en üstün kalite ile gerçekleştirilmesi için çalışmalarını ve ARGE faaliyetlerini, büyük bir itina ve dikkat ile devam ettirmektedir. 1986 yılında kuruluşunu tamamlamasından sonra, taahhüdünde bulunan projelerin gerçekleştirilmiş olması ve müşterilerinin halen yoğun isteğinin devam etmesi, inşaat sektöründeki anlayışının doğru olduğu ve bu yöndeki çalışmalarına devam etmesinin gerekliliğinin bir kanıtı olmuştur.

                  Herkese ve her keseye uygun yaşam alanları inşa etmeyi ilke edinen PETEK İNŞAAT kaliteli,     

     güvenli ve konforlu yaşam alanlarını kısa sürede üretmektedir. Tasarıma, detaylara ve değişime verdiği    

     önem, Şirketimizi yöresinde yenilikçi ve öncü kılmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda müşteri

     isteklerinin göz önünde tutulmasının yanı sıra, daha iyi bir tasarımın oluşabilmesi için en iyi ve kullanışlı

     malzemeyi müşterilerimizin kullanımına sunmuşuzdur. Bu sayede müşterilerinin memnuniyetinin yanı sıra

     meydana getirilen yapının kalite ve diğer özelliklerinin, emsallerinden farklı bir seviyede gerçekleşmesi

     sağlanmıştır.             

            Şirketimiz yapı sektöründe, yaşamın ve insanın olduğu her yerde olmaya devam edecektir.          Şirketimizin Ege bölgesinde planlama aşamasında projeleri bulunmaktadır. Şirketimiz köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak iş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile bugünden geleceğe girişimcilik ruhuyla uyumlu bir planlama yaparak, iddialı ve sürekli yenilikler getiren projelere imza atmaya devam edecektir.  

 “ ÇAĞDAŞ VE YAŞANABİLİR KONUTLAR İNŞA ETMEK İÇİN… “

 

         Şirketimizin doğruluk ve kalitede süreklilik ilkeleri ile sadece yaşanacak binalar değil , aynı zamanda mutluluk inşa etmek için çalışıyor , ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek üretim hızı ile geleceğin yapılarını bugünden ilgililerinin beğenisine sunmaktayız.

 

 

 

 

               Hayat bu işte...

                   

 

 

Gözlerinizi açtığınızda, adımınızı attığınızda yemyeşil 

bir bahçenin büyüsü sizi sarsın az ileride yeşilin sonsuz

 yeşilliğiyle karşılasın sizi her yeni gün. Adımınızı attığınızda 

 Her anınıza, hayatın farklı bir tonu eşlik etsin.

 

Tüm bu güzellikleri Aydın’da Petek PLUS ile                                             

yaşamak ister misiniz?

 

Cevabınız evet ise, eşsiz bir yaşama hoş geldiniz.

 

PETEK  PLUS

   

          PETEK İNŞAATIN İNŞA ETTİĞİ BAŞARILI PROJELERE

                                 BİR YENİSİ DAHA EKLENMEKTEDİR.

 PETEK PLUS adlı bu proje ile 28  konutluk yeni bir yaşam sitesi oluşturulmaktadır. Projenin yatırım ve kullanım amaçlı olarak önemli bir katkı sağlayacağına inanmaktayız. 3 dönüm üzerine kurulacak bu sitede ayrıca 2 dönümlük yeşil alan bulunuyor. Söz konusu projede yaptığımız plan çalışmaları ile  güvenli ve rahat bir sosyalleşme olanağına ve huzurlu bir iletişim imkanına kavuşma imkanı elde edilecektir. Böylelikle sizlere de mükemmel bir yatırım fırsatı: PETEK PLUS

PROJE ÖZELLİKLERİ

Mimari

      Yanıbaşınızda uzanan yem yeşil bir doğa ,  tarihle birlikte  modern hayatın içinde sunan bir yaşam …………. PETEK PLUS.   Hayatınızda olmasını istedikleriniz PETEK PLUS ‘da bir araya geliyor. Şehrin içinde bir yaşam vadeden PETEK PLUS Aydın’ın en güzel mahallesinde, eğitim ve sağlık kurumlarına TRALLES Antik Kentine , Müze’ye sadece 100-500 mt. uzaklıkta konumlanıyor

 

İç Mekan

                  Sosyal donatılarıyla  PETEK PLUS ,Hareketli bir ortamın kapılarını size açacaktır. Son derece şık iç tasarımları ile PETEK PLUS büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kalabalık apartman hayatından sıkılanlar ve çocukları ekranları yerine akranlarıyla oynayarak büyüsün isteyenler için bu projeyi PETEK PLUS ‘ı oluşturduk. 

                  PETEK PLUS , müstakil yaşama yakın tasarımı ve temiz havası ile size ve ailenize nefes aldıracak. Burada çocuklarınızı mutlu edecek sosyal alanların yanı sıra odalarında oyun oynamaları icin ayrılmış daha çok alan var. Misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceğiniz kullanışlı dairelerden oluşan proje, özgür ama güvenli bir yaşamın anahtarını sunuyor. 

                  PETEK PLUS , Aydın 'ın en hızlı değerlenen ve gelişen bölgesi Mimar Sinan Mahallesinde inşa edilecek. 

                ZAMAN TÜNELİNDE KENDİ ÇOCUKLUĞUNUZLA ,

         KENDİ ÇOCUĞUNUZU PETEK PLUS ‘da BULUŞTURUN.

 

Eğitim Kurumları

Tüm ailelerin isteği çocuklarına iyi bir gelecek kurmak. PETEK PLUS bu isteğinize  üniversiteye ve Eğitim Kampuslerine yakınlığıyla karşılık veriyor. Adnan Menderes Üniversitesine 2.3 km, Eğitim Kampüslerine yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Sağlık Kurumları

Eğitim Kurumlarına yakınlığı yanında aynı zamanda Poliklinik ve Hastanelere çabucak ulaşım imkanı sunan konumu ile PETEK PLUS son derece önemli bir avantaj daha sunmaktadır. Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi 2.3 km, Özel Hastane 1 km , Devlet Hastanesi 800 mt. , Kadın Doğum Hastanesi 1,1km , uzaklıkta yer alıyor.

Ulaşım Araçları

 Ulaşım ağı içinde mükemmel bir lokasyonda olan PETEK PLUS Aydın-İzmir ,Aydın Denizli Otobanı 500 mt. , Şehirler arası Otobüs Otogarına 3,00 Km , Trengarı’na  1.8 km, Adnan Menderes Havaalanına SADECE 80.km, MESAFEDE yer alıyor. 10 dakika içinde şehir merkezine ulaşmak önünüzden geçen şehiriçi minibüsleriyle mümkündür.

    PETEK PLUS çevre il ve  ilçelere yakınlığı ile de son derece cazip bir konumdadır.  Aydın-Kuşadası 40dakika, Aydın-İzmir 60 dakika, Aydın-Çeşme 100 dakika, Aydın-Muğla 70 dakika Aydın-Bodrum 120 dakika ,Aydın Marmaris 90 dakika, Aydın-Fethiye 150 dakika , Aydın-Manisa 90 dakika mesafede  yer alıyor.

 

      dönüşüme hazır mısınız?

      

     HAYATINIZDA

    YEPYENİ BİR SAYFA AÇMAYA

    HAZIR MISINIZ ?

 

Aydın ’ın  gelişen yıldızı

MimarSinan Mah’de heyecan getiren

yepyeni bir başlangıç...

 

                    Aydın’ın en hızlı ve düzenli gelişen bölgelerinden biri olan Mimar Sinan Mahallesi  , günümüzün en önemli yaşam merkezlerinden biri olarak büyük ilgi görüyor.

 

 

             Ulaşım kolaylığı  ve sosyal donatısı , alışveriş Merkezlerine, Kafeterya’lara  yakın olması ,PETEK PLUS’ı   geleceğin yaşam merkezlerinden biri yapıyor.

 

            Yaşamın tüm renkleriyle buluşmak için, PETEK PLUS  sizi bekliyor.

 

BURADA HER GÜN

YENİ

HER GÜN

SİZE ÖZEL

 

 

       AYDIN ’DA

 YENİ

      BİR HAYAT!

 

 

              AYDIN ’ın en değerli semtlerinden biri olan Mimar Sinan ’da saklı ve özel bir yaşam alanı. Her güne yeni başlamanızı sağlayacak bir çevre ve daima gülümseyen komşular...

  Kendinizi ayrıcalıklı hissetmekte sonuna kadar haklısınız! 

 

·         Söz konusu Projenin Resmi tüm işlemleri tamamlanmış , Aydın Büyükşehir Belediyesinde 1/5000 plan tadilatı onaylanmış , Efeler Belediyesinde 1/1000 plan tadilatı onaylanmış ,İmar Durumu Belgesi alınmış,  Uygulama Projeleri Belediye’ye onaylatılmış ve Yapı Ruhsatı da geçtiğimiz günlerde alınmış bulunmaktadır. 2018 yılı Aralık ayı ortasında proje inşai çalışmalarına başlanacak tek blokta 10 katlı olarak yapılacaktır. Bodrum +Zemin+9 Kat olmak üzere bodrum katta dahil toplamda 11 katlı Betonarme Karkas olarak inşa edilecek olup ; Isıtma Tipi Merkezi Sistem Kaloriferli ve Doğalgaza Uyumlu , Daire plan modelleri (2+1) , (3+1) olarak aile yaşamına uygun dairelerin sunulduğu PETEK PLUS projesinde konutların büyüklükleri ortak alanlar dahil (2+1) daire modelleri 114 metrekare ,  (3+1) daire modelleri 170 metrekare olarak yapılacaktır. Otopark alanı mevcut , Özel Güvenlik , Kamera , Çocuk Oyun alanı,   Spor olanakları , 2 Adet Asansör ,Bisiklet sürüş, Koşu Parkuru ve yeşil alan park yeri gibi bir çok sosyal alanları olan PETEK PLUS projesinde daire teslimlerinin işe başlanmasından itibaren yaklaşık 18 (Onsekiz) ay sonunda gerçekleşmesi hedeflenmektedir.

 

·         Projemiz Yakın Çevresinde Devlet Okulu , Özel Okul , Lokanta , Kafeterya , Alışveriş Merkezi , Sağlık birimleri ( Devlet-Özel) mevcut olup araçla her biri en fazla 7 dakika mesafede bulunmaktadır.

 

·         Aydın Merkez Efeler’ de Mimar Sinan Mahallesinde hayata geçirilecek olan projenin lokasyon olarak ilgi çeken konumda bulunmaktadır. Yakın zamanda projenin yaşama kazandırılmak üzere çalışmalarına başlanacak ve yükselecek olan  proje firmanın kalite, zamanında iş bitirmesi ve güvenilirliğiyle de dikkatleri üzerine çekecektir. Projenin tamamlanmasının ardından önceden alan alıcısına yüzde 40 oranında prim sağlayacağı öngörülmektedir.

      PRESTİJİNİZİ YANSITACAK OLAN PROJEDEN YATIRIMCILARINA

       SUNACAĞI DİĞER AYRICALIKLAR

 

ü Otopark,

ü Çocuk Parkı,  

ü 24 saat Güvenlik Hizmeti, Kameralı Güvenlik , Görüntülü diafon

ü Çocuk Oyun alanları ,

ü Açık hava oturma grupları,

ü Süs havuzları,

ü Özgün peyzaj tasarımı , ve dinleme alanları ,

ü Bisiklet yolu ve Bisiklet otoparkı

ü Yürüyüş Parkuru  ,

ü Merkezi ısıtma ve doğalgaz

ü Geniş ve Rahat Balkon

ü Isı ve Ses Yalıtım yönetmeliğine uygun

ü Basketbol ve voleybol sahası

ü Ebeveyn giyinme ve soyunma

ü Paratoner

ü Yangın merdiveni

ü Hidrofor

ü Su deposu

ü Merkezi Uydu Yayını

ü Yangın İhbar sistemi

ü Araç plaka tanımlı otopark giriş bariyeri

ü Çöp Toplama Bacası

ü Fiber İnternet

DİĞER BİLGİLER :

 Ebeveyn odalarında banyo, giyinme ve  soyunma bölümü ; ankastre mutfak’ta,Corian tezgâh; Salon , Mutfak’da klima;  Banyolarda Ankastre armatür, gömme rezervuar, flat kuvet, hilton banyo dolabı gibi isteğe göre uygulama öncesi yapılacak özelliklerle proje son derece cazip ve donanımlı bir hale getirilecektir. 

Proje  Zemin etüt ve C-30 Beton, Deprem yönetmeliğine uygun ,Yalıtım yönetmeliğine uygun , Temel Bohçalama -  Drenaj uygulamaları ile bina güvenirliği sağlamaktadır.

 

BÖLGENİN DEMOĞRAFİK VE EKONOMİK ÖZELLİKLERİ

Aydın ili genel Nufusu1.080.839 , Aydın Merkez Efeler ilçesi 281.763nufusuna sahiptir.

Aydın ; tarım ,turizm ve sanayi sektörlerindeki potansiyeli vasıflı insan gücüyle Ege Bölgesi ve Ülkemizin hızla gelişen illerinden birisidir. 2017 yılı sonu itibariyle İlimizin Nüfusu 1.080.839 kişidir. 1 Büyükşehir Belediyesi ,17 ilçe ,17 Belediye ve 670 mahalleden oluşmaktadır. Nüfusun % 55’i geçimini tarım sektöründen sağlamaktadır.İlimiz incir,kestane , zeytin , zeytinyağı üretiminde 1.sırada , pamuk ve çilek üretiminde 2.sırada , yerfıstığı ve mandalina üretiminde 3.sıradadır.     

Tarımdan sonraki ikinci önemli sektör bacasız Sanayi olarak adlandırılan ve küreselleşen dünyada her geçen gün ülke ekonomisine katkısı artan turizm sektörü, Aydın ilinin de önde gelen sektörlerindendir. Sadece güneş, kum, deniz turizmi değil tarihi ve kültürel değerleriyle de turizm sektörüne önemli ürünler sunmaktadır. Aydın Merkezden karayolu ile 30 dk. sonra Meryem Ana ve Efes yanıbaşınızda. Ekonomisinin büyük bölümü tarım ve hayvancılığa dayalı Aydın ili de turizm pastasından pay almak isteyen iller arasındadır. Aydın'ın doğal, kültürel, tarihi ve termal kaynakları bulunmaktadır. Kuşadası ve Didim sahil bölgesine turistler konaklama amacıyla gelmekte çevresinde de günü birlik gidilecek doğal ,arkeolojik ve folklorik değerlere sahip yerler bulunmaktadır.

Aydın ili önemli jeotermal enerji potansiyeline sahiptir. 58 adet işletme mevcut olup, ayrıca güneş panelleri ile enerji işletmeleri , Rüzgar gülleri ile faaliyet gösteren işletmeler bulunmaktadır. 

Aydın ilimizde de inşaat faaliyetleri, değişen yaşam tarzı ve gelişen ihtiyaçlara bağlı olarak dönüşüm geçirmektedir. Son yıllarda sektörde oluşan yeni eğilimler doğrultusunda akıllı bina sistemleri, çevreci yapılar, modern yaşam alanları, ev-ofis sistemleri ile eğlence ve aktivite merkezleri modern projelerin vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Konut piyasasında kentsel dönüşümün önemi artarken, konut-dışı ticari yapılarda ise sosyal ihtiyaçları odağına alan yapılanmalar söz konusu olmaktadır. Kamu kaynaklı büyük altyapı ve dönüşüm projeleri de sektörün iş hacminde önemli paya sahiptir. Sektöre yönelik doğrudan yabancı yatırımlar da artmaktadır.

2016 yılı itibarıyla yıllık bazda bölgesel olarak en fazla Trakya’da artan konut fiyatları, Ege ve Akdeniz kıyı şeridinde de Türkiye genelinin (%13,9) üzerinde artmaktadır. Bu gelişmede yabancıların ve kalabalık büyükşehirlerden ilimize göç edenlerin artan konut talebinin kıyı şeridinde yoğunlaşması etkili olmaktadır. Aydın ilinde ilçeleri de dahil edersek 10 adet AVM bulunmaktadır.

Sözleşmesini karşılıklı olarak yapmış olduğumuz Aydın ili Efeler ilçesi Kemer mahallesi mevkiinde kain tapunun 20J-4 pafta 6728 ada ve 1 parsel numarasında kayıtlı toplam 1941,00 m2yüzölçümlü gayri menkulle ilgili olarak ;

Söz konusu arazi mevcut imar planında konut alanı kullanımlı ve h=9.00mt kitle nizamlı olarak bulunmaktadır. Konut alanında kitle nizamlı h=9.00 mt yapılaşma şartı getirilmiştir. Söz konusu parsellerin hemen bitişik emsallerinde yapılaşmış h=30.00 mt. ve 10 katlı konut siteleri bulunmaktadır.

Günümüzde artık insanımız yeni inşa edilen konutlardan alırken az katlı ,birbirine oldukça yakın (5-10 metre) biçimde inşa edilmiş , güneş ışınlarından yoksun bırakan ,ayrıca inşa edilen konutların bahçelerinin yeşil alanlarının olmayışı ve günümüzde artan araç sayısı doğal olarak araç park yeri sorunları gibi problemler ilk bakışta dikkati çeken olumsuzluklar arasında olduğundan bu sorunları en aza indirecek yapı alanlarını tercih etmektedir.

Konut alacaklar veya yatırımcılar yeni alacağı yapıları tercih ederken Üst düzey güvenlik hizmeti, Otopark sıkıntısının yaşanmaması, çoğu şeyin elektronik olduğu akıllı bina sisteminin var olması, Elektrik-su kesintisi gibi sıkıntıların olmaması, çocuk oyun alanları , bisiklet yolu , yeşil alanlar gibi sosyal aktivitelerin varlığı Ses yalıtım ve havalandırma gibi özellikler, Uydu, internet bağlantısının hazır olması, oluşan site  Yönetimin şikayetleri mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturması, Bina ve site temizliğinin ön planda tutulması site tarzındaki yapıların tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

İnşa etmeyi düşündüğümüz konutu tasarlarken kent yapılanmasına teknolojinin imkânlarından faydalandığı gibi planlama sürecinde şehrin kültürel değerlerinin de göz önüne alınması gerektiği düşünmekteyiz. Ayrıca insanoğlunun doğaya duyduğu gereksinim gözden kaçırılmamalı, doğa ile barışık ve doğal malzemelerin daha fazla kullanıldığı, insan psikolojisi ve biyolojisini olumsuz yönde etkilemeyen modern konutların yapılması gerektiği bakış açısından hareketle  “ Ticari olarak Kâr etmekle birlikte insanımıza hayat alanı oluşturmaya gayret göstermeyi “ amaçladığımızı burada ifade etmek yerinde olacaktır.

Arsamız Aydın ilimizin gelişme bölgesinde Aydın –İzmir –Denizli Otoyoluna yakın bir noktada yer almakta ve ana arterlere kolay bağlantısıyla her yere hızla ulaşabilmenizi mümkün kılan bir noktada konumlanması da Arsa üzerinde inşa edilecek konut projemizi daha çekici kılıyor. Söz konusu projenin hayata geçirilmesi ile proje  pek çok ihtiyaca cevap verecektir.

Söz konusu proje 1 bloktan ve (2+1) ,(3+1)  daire seçenekleri ile 114-170 m2ortak alan dahil   ancak daire balkonlar dahil ortak alan hariç dediğimizde dairelerimiz 90-145 m2 aralığında konut tipleriyle toplamda yaklaşık 28 adet konuttan oluşacak ,  Bisiklet Yolu , Otopark , Bol Yeşil Alan , 24 Saat Güvenlik ,Kütüphane ,Basketbol Sahası ,Voleybol Sahası ,Yürüyüş Alanları ve Temalı Çocuk Parkı, Çöp Bacası gibi sosyal imkanı mevcutlarına göre bölgesinde yatırım gücü yüksek “yeni” proje olarak öne çıkacak şekilde  proje konsepti tasarlamakla Konut alıcılarının yaşamını renklendirip  ve kolaylaştırması düşünülmektedir.

Bahse konu 1941,00 m2 arsa alanı üzerinde 3.000 m2 inşaat alanı yapılabilmekte olup emsal değeri 0.40/1.52 dir.

Projeye temelden daire alımı yapan daire sakinleri proje tamamlandığında iddia ediyoruz. Proje % 40 ‘lık bir değer artışına sahip olacaktır. Kullanışlı mutfaklar , şık ve tam donanımlı banyolar , ferah yatak odaları,  balkonlu ya da Fransız balkonlu salonlar tüm dairelerin ortak özellikleri... Ekstra kullanım alanı oluşturan  daire planları sayesinde daire kaç metrekare olursa olsun günlük daire sakininin yaşamına rahatlık ve konfor gelecektir.

Projede tasarlanan yeşil alan ve dört mevsimin kendine özgü sesini, rengini bire bir yaşamak için doğanın bin bir rengini özgün peyzaj alanı ile hayata ferahlık verecek ,

Bloklar arasında dolaşan ince su kanalları ve yansıma havuzları, suyun taşıdığı huzuru yaşamın ayrılmaz bir parçasına dönüşeceğini düşünmekteyiz.( 2+1) , (3+1) seçeneklerle sunulan 28 dairedeki maksimum konfor ise ayrıntılardaki özenin bir göstergesi olacak .

       PETEK PLUS  ,  GERÇEK BİR PRESTİJ PROJESİ OLACAKTIR.

Aydın satılık konut piyasasında son zamanlarda bir ayda satılık konut fiyatları %1.15 artış gösterdi. Aydın şehrinde ortalama Yeni Yaşam Merkezi tarzında konut metrekare fiyatları 1.988 TL olurken,  2018 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Aydın şehrinde satın alınan normalde 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 149.100 TL ile 248.500 TL arasında oldu.

Hayata geçirdiği projeler ile sektörde adından söz ettiren Petek İnşaat yeni projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek , Aydın ili Merkezinde Efeler’de projesi gözde konumu ile konut alıcılarını ilgisini çekecek gibi görünmektedir. Otobana yakın , Şehir Merkezine 10 dakikalık yakın mesafesi ile konut sakinlerine ulaşım anlamında büyük rahatlık sağlayacak olan PETEK PLUS mimari ile de göz dolduracak.

Ancak Petek İnşaat isminin arkasında kaliteyi ve özgüveni, doğaya ve çevreye verdiği önemle müşterilerine sunmaya hazırlandığı PETEK PLUS ; kaliteli yaşamın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, eksiksiz bir deneyim hedefliyor. Tasarımlarıyla göze ve konforlu yaşama aynı anda hitap edebilen Petek İnşaat , alanında eksikleri tamamlayarak, yaşam alanı deneyimlerini zirveye taşıyor.

Petek İnşaat’ın önceki projelerinde olduğu gibi bu projesinde de öngörülen ikinci el piyasada yatırımcıya en yüksek getiriyi sağlama potansiyeli bulunmaktadır. Yaşam kalitesi ve değer olarak da rakip projelere göre daha avantajlı olduğu sonucuna varmak mümkündür.

            Petek İnşaat’ın Aydın Merkezinde inşa ettiği projelere bir yenisi daha eklenecek. "PETEK PLUS " adı verilecek proje, 28 konutluk butik bir yaşam sitesi olacak. Yatırım amaçlı ev almak isteyenler Petek İnşaat'ın “PETEK PLUS  “ projesine yönelecek.

Tahmini kar marjı yukarıda öngörüldüğü gibi olup ;  Bu da projemizin ne kadar karlı bir yatırım imkanı sunduğunun kanıtıdır.

Proje Arsa Sahipleri ile % 35 kat karşılığı olarak anlaşılmış 28 dairenin 6 dairesi arsa sahiplerine geriye kalan 22 daire ise bize ait olacaktır. Ayrıca Arsa sahiplerine nakit ödeme yapılmıştır.  

Genel olarak ta bu bölgede diğer projelerin daire satış fiyatları dairenin m2 alanına göre 300.000.-TL ile 500.000.-TL fiyat aralığında değişmekte tasarladığımız modern site görünümü ve inşaat kalitesiyle çevresindekilerden hem fiyat hem de diğer yönleriyle farklılığını ortaya koymaktadır.

                                ÖNGÖRÜLEN BAŞLANGIÇ LANSMAN FİYATLARI

Projemizin toplam inşaat alanı yaklaşık 3.000 m2 olup. Şu anki 2018 yılı fiyatlarına göre Projemizin maliyeti ile ilgili olarak öngörümüz ;(Bugün için tahmini öngörülen fiyatlandırma olup; kullanılan malzeme ,ürün v.s. diğer girdilerdeki fiyat değişikliği, yıllara göre ve işin bitiminde daire satış fiyatlarında farklılık olacağı muhakkatır.)

Bugün itibariyle belirlenen zamana kadar ;

(2+1)   115 m2    18  Adet       Satış fiyatı     300.000.-TL 

(3+1)   170 m2      4  Adet       Satış Fiyatı    500.000.-TL

Şeklindedir.

2018 yılı itibariyle PETEK PLUS Tahmini Düşünülen  Fiyat Listesi

Daire Tipi

Temelde Fiyat Aralığı            İş Bitiminde Fiyat Aralığı

2+1

285.000 - 300.000 TL                  320.000- 350.000.-TL

3+1

485.000 - 500.000 TL                  520.000- 550.000.-TL     

Yukarıda sunulan bilgi ve açıklamalar çerçevesinde ortaya çıkabilecek ek bilgi ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaya hazır olduğumuzu belirtir ve getirisinin gayet yüksek olacağını düşündüğümüz bu projenin avantajlarını beraberce paylaşma dileğiyle bu hayırlı girişimimize katkıda bulunacağınızı umarız,

                                                                                                                       Saygılarımızla

                                                                                                                Özcan  PETEKKAYA

                                                                                                                           MİMAR

                                                                                                                     Şirket Yöneticisi

 

 

 

PROJE SORUMLUSU ;

   Adı Soyadı                                                    Görevi                                          Telefon

 

Özcan PETEKKAYA                                 Şirket Müdürü                                0532 621 09 83

     (  MİMAR )    


BİTEN PROJELERİMİZ