Basında Biz

MUĞLA EMLAKÇILAR DERNEĞİ OLARAK  ESENGÜL CİVELEK ZİYARET ETTİK.


HAMLE MEDYA’DAN EMLAK ODASI’NA ZİYARET

Hamle Medya Grubu 2018 yılı içinde kuruluşlarını tamamlayarak faaliyete geçen Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası’na ziyaret etti.

Muhittin Direk

Hamle Medya Grubu 2018 yılı içinde kuruluşlarını tamamlayarak faaliyete geçen Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası’na ziyaret etti.

Ziyarette Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar, Hamle Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer, Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Başkanı Ziya Ercan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ziyarette konuşan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, “Başta başkanımız Ziya Ercan ve yönetim kurulu üyelerini tek tek tebrik ediyorum. Gerçekten büyük ve zor bir işi başardınız. Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası olmak için büyük bir mücadele verdiniz. Bu tür işler ekip işi. Sizde bir araya gelerek, yaşanılan tüm zorluklara rağmen yılmadan mücadelenizi verdiniz ve sonunda odanıza sahip oldunuz. Bugün sizlerin yüzlerinizde bu mutluluğu görüyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Hamle Medya’nın zorlu süreçte her zaman yanlarında olduğunu kaydeden Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Başkanı Ziya Ercan, “Bu zor süreçte bizleri hiç yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ederim. Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ile birlikte üyelerimizin verdiği destekle bu zorlu mücadeleyi tamamladık. Şimdi bundan sonra odamızı en iyi yerlere getirmek için mücadeleye devam edeceğiz” dedi.