BODRUM'S KAP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

HAKKIMIZDA


Bodrum Kap Grup

BODRUM'S KAP EMLAK& YATIRIM DANIŞMANLIĞI;

Emekli asker Sorumlu emlak  danışmanı sayın Mehmet KAPLAN tarafından BODRUM' da teşkil edilerek 13.05.2016 tarihinde yasal olarak kurulmuştur. Anadolu Üniversitesi,İşletme Fakültesi ve Emlak ve Emlak Yönetimi mezunu olan Mehmet KAPLAN, Bodrum ilçesinde Mumcular ve Güvercinlik Jandarma Karakol Komutanlıklarında görev yapmıştır. Bodrum yöresine aşina olan profesyonel Sorumlu Emlak& yatırım danışmanlarındandır.

Kendisi diplomalı Sorumlu emlak danışmanı& yatırım danışmanı olup,son dönem anlayışına sahip, emlak ve emlak pazarlaması ile ilgili bilgilerle kendisini donatmış ve emlak dünyasına yeni bilgi ve uygulamalarla git gide bozulan meslek anlayışı ve etik davranışlarına kendi çapında  bir düzen getirmek amacıyla kendi kuruluşunu teşkil etmiş, deneyimli kadrosuyla emlak dünyasına giriş yapmıştır. Halen BEMDER üyesi olup, BEMDER bünyesinde Uzman Eğitici kariyerine sahiptir

Sayın Mehmet KAPLAN Emlak ve Emlak Yönetimi alanında yeniliklere imza atmak amacıyla kuruluşuna şu mesleki etik ilkelerini benimsetmiştir.

 • Sorumluluk : Meslek mensuplarının müşterilerine, işverenlerine, kamuya olan sorumluluklarıdır.
  Kamu yararı : Meslek mensupları kamu yararına uygun davranmayı ilke edinmek zorundadır.
  Dürüstlük : Kamuoyunun güvenini sağlamak ve bu güveni korumak üzere, meslek mensupları mesleki yetki ve sorumluluklarını dürüstlük bilincini özümsemiş kişiler olarak yerine getirmek zorundadır.
  Tarafsızlık ve Bağımsızlık : Emlakçılık mesleği mensupları mesleklerini yerine getirirken,hertürlü çıkar çatışmasından uzak kalarak tarafsızlığını korumalı tarafsız ve objektif olmalıdır.
  Mesleki Özen : Meslek mensupları gereken eğitimi, bilgi,tecrübe ve teknik bilgiye ve ahlaki standartlara sahip olmalıdır.
  Hizmet kapsamı ve Niteliği : Emlak danışmanlığı  mesleği mensupları çeşitli taleplerle gelen müşteriye tam, eksiksiz etiğe uygun hizmet vermenin dışında, üstlenecekleri diğer hizmetleri de ana çalışma konusunda gösterdiği titizliği göstermelidir.

BODRUM'S KAP EMLAK&YATIRIM DANIŞMANLIĞI yukarıda sayılan etik davranışlar çerçevesinde emlak pazarlaması ile ilgili uygulamalarına başlayarak Türkiye genelinde iyi bir konuma gelmeyi amaç edinmiştir. Bu bağlamda gerek müşteri memnuniyeti gerekse etik değerler kapsamında siz değerli portföy ve müşterilerimizle geleceğe doğru etkin adımlarla ilerlemeye devam edecektir. Amacı; Uluslararası sistemlere de konu olmayı başarmaktır.

Tercihiniz BODRUM'S KAP EMLAK&YATIRIM DANIŞMANLIĞI' ndan yana olsun. Sloganımız, ''Doğru bir karar için, Doğru danışman'' dır. Hep beraber doğru kararlara!